ÖVRIGT / Mattor / Khamse 4402027
nr 440 2027
Khamse
semi-antik, 86x117, jämnt slitage, kortsidor saknar ngn knutrad, langettskador, even wear, ends missing a few rows of knots, needs new overcast
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27/11 14:07:51
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4